KONST / Litografier / Litografi 7641160
nr 764 1160
Litografi
signerad, stilleben med vinkylare och hummer, motivets mått: 51x40
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 juni 2012
kl 18:01:09
100 kr
200 kr